HAKKIMIZDA
Biz Kimiz

Firmamız kalibrasyon alanında paket çözümler sunmak ve geniş servis ağımızla müşteri beklentilerini ileri teknolojiyi kullanarak karşılamak amacıyla TÜV SÜD, Doğuş Grubu, Bridgepoint ortaklığıyla 2016 yılında kuruldu.

Sorumluluğunun farkında, kalite standartları gerekliliklerini yerine getiren, kendi alanında uzmanlaşmış kadromuz ve teknolojik altyapımızla güvenilir sonuçlara ulaşarak hizmet veriyoruz.

TDB Kalibrasyon Hizmetleri’nde;

  • Kalibrasyon,
  • Periyodik bakım,
  • Arıza onarımı,
  • Periyodik muayene hizmetleri veriyoruz.

Taşıdığımız ulusal sorumluluğun bilincinde, kalibrasyon alanında tüm eğitimlerini tamamlamış tecrübeli ve uzman personelimizle müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımızı şeffaflık, hızlı hizmet ve güvenilirlik kaideleriyle sürdürüyor, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

En iyi hizmet anlayışını hep hatırlayarak, tüm müşterilerimize en yüksek memnuniyeti sağlayacak hizmeti sunmayı ve güvenlerini kazanmayı temel görevimiz kabul ediyor, sürekli gelişim ilkesiyle sektörde öncü bir marka olmayı hedefliyoruz.

Gücümüzün ana kaynağı olan alanında uzman, tecrübeli çalışanlarımızla ve gelişen teknolojiyi takip prensibimizle, ulusal-uluslar arası standartlara uygun olarak işletmenizi hedeflediğiniz noktaya taşımanız için yanınızdayız.