BAKIM
Bakım Hizmetleri

İşletmelerde cihaz ve ekipmanların performansları büyük önem taşıyor. Bu cihaz ve ekipmanların beklenen performansı sergileyebilmesi için belirli aralıklarla kontrol edilmeleri ve bakımlarının yapılması gerekiyor.

Cihazlarınızın mümkün olan en yüksek performansı göstermesi, güvenilir sonuçlar üretmesi, uzun kullanım ömrüne sahip olması bu bakım çalışmaları sayesinde mümkün oluyor. Yapılan doğru bir bakım çalışması, hem cihazlarınızın performansını arttırıyor hem de işletmenizdeki verimli işleyişin kesintisiz sürmesine yardımcı oluyor.

Beklenmeyen hizmet dışı kalma durumları ve arıza onarım masraflarının ortadan kaldırılması, periyodik olarak yapılan koruyucu bakım hizmetleri ile işletmelerinizdeki kesintileri en aza indirebilirsiniz.

Firmamız tarafından işletmenize sağlanan Periyodik Koruyucu Bakım Hizmetleri ile cihaz ve ekipmanların üzerindeki bütün donanımlar gözden geçiriliyor.  Bu bakımlar neticesinde arıza oluşturması muhtemel durumlar ortadan kaldırılıyor ve böylelikle olası arızaların önüne geçiliyor.

İşletmelerinize güven duyduğunuz hizmeti vermeyi ve bu güveni daimi hale getirmeyi TDB Kalibrasyon’daki temel yükümlülüğümüz olarak görüyoruz.